TL-SCSI285PWRG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL-SCSI285PWRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.85V 500MA 20TSSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TL-SCSI285PWRG4
Číslo dielu TL-SCSI285PWRG4 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 2.85V 500MA 20TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6048 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.8V @ 620mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 20-TSSOP séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Over Voltage obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 62dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 500mA 20-TSSOP
Prúd - výstup 500mA Ovládacie funkcie -