TL-SCSI285PWRE4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL-SCSI285PWRE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.85V 500MA 20TSSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TL-SCSI285PWRE4
Číslo dielu TL-SCSI285PWRE4 Výrobca N/A
popis IC REG LIN 2.85V 500MA 20TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5144 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.8V @ 620mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 20-TSSOP séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Over Voltage obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 62dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 500mA 20-TSSOP
Prúd - výstup 500mA Ovládacie funkcie -
Číslo základnej časti TL-SCSI285
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TL-T2E1
TL-T2E1
výrobcovia: Omron Automation & Safety
popis: SENSOR PROX NO 12-24VDC 2MM
Skladom: 4126 pcs
Stiahnuť ▼: TL-T2E1.pdf
RFQ
TL-T2F1
TL-T2F1
Skladom: 5259 pcs
Stiahnuť ▼: TL-T2F1.pdf
RFQ
TL-SCSI285KC
TL-SCSI285KC
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN 2.85V 620MA TO220-3
Stiahnuť ▼:
TL-Q5ME2-3
TL-Q5ME2-3
popis: SENSOR PROXIMITY NC 5MM
Stiahnuť ▼: TL-Q5ME2-3.pdf
TL-SCSI285PWR
TL-SCSI285PWR
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN 2.85V 500MA 20TSSOP
Stiahnuť ▼:
TL-T2E1 5M
TL-T2E1 5M