THS4150CDGNR
Prehľad produktov
Číslo dielu: THS4150CDGNR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie THS4150CDGNR
Číslo dielu THS4150CDGNR Výrobca N/A
popis IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13273 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V Napätie - vstupný posun 1.1mV
Balík dodávateľov zariadení 8-MSOP-PowerPad Rýchlosť prebehu 650 V/µs
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Typ výstupu Differential
Ostatné mená THS4150CDGNRG4
THS4150CDGNRG4-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Počet obvodov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získajte produkt šírky pásma 340MHz
Detailný popis Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-MSOP-PowerPad Prúd - dodávka 17.5mA
Prúd - výstup / kanál 85mA Prúd - vstupná predpoveď 4.3µA
Číslo základnej časti THS4150 Typ zosilňovača Differential
-3db šírka pásma 150MHz