THS4150CDGKR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: THS4150CDGKR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie THS4150CDGKR
Číslo dielu THS4150CDGKR Výrobca N/A
popis IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4971 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V Napätie - vstupný posun 1.1mV
Balík dodávateľov zariadení 8-VSSOP Rýchlosť prebehu 650 V/µs
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Typ výstupu Differential
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získajte produkt šírky pásma 340MHz
Detailný popis Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-VSSOP Prúd - dodávka 17.5mA
Prúd - výstup / kanál 85mA Prúd - vstupná predpoveď 4.3µA
Číslo základnej časti THS4150 Typ zosilňovača Differential
-3db šírka pásma 150MHz