SN75C3238EDW
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN75C3238EDW
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LINE DRVR/RCVR RS-232 28-SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN75C3238EDW
Číslo dielu SN75C3238EDW Výrobca N/A
popis IC LINE DRVR/RCVR RS-232 28-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5420 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 3 V ~ 5.5 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 28-SOIC séria -
Hysterézia prijímača 300mV Protokol RS232
obal Tube Balík / puzdro 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet ovládačov / prijímačov 5/3