SN75C3238DWR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN75C3238DWR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC RS232 DRVR/RCVR MLT-CH 28SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SN75C3238DWR
Číslo dielu SN75C3238DWR Výrobca N/A
popis IC RS232 DRVR/RCVR MLT-CH 28SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 45562 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 3 V ~ 5.5 V typ Transceiver
Balík dodávateľov zariadení 28-SOIC séria -
Hysterézia prijímača 300mV Protokol RS232
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ostatné mená 296-13324-1 Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C