SN74LVCZ16240ADLR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVCZ16240ADLR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74LVCZ16240ADLR
Číslo dielu SN74LVCZ16240ADLR Výrobca N/A
popis IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5400 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 48-SSOP
séria 74LVCZ obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu 3-State
Ostatné mená 296-9867-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet prvkov 4 Počet bitov na prvok 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ logiky Buffer, Inverting Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu - Detailný popis Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA Číslo základnej časti 74LVCZ16240
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SN74LVCZ161284AGR
SN74LVCZ161284AGR
výrobcovia: N/A
popis: IC 19-BIT BUS INTERFACE 48-TSSOP
Skladom: 68701 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
SN74LVCZ16244ADL
SN74LVCZ16244ADL
výrobcovia: N/A
popis: IC BUF NON-INVERT 3.6V 48SSOP
Skladom: 4423 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
popis: IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP