SN74LVCZ16240ADGVR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVCZ16240ADGVR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 48TVSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74LVCZ16240ADGVR
Číslo dielu SN74LVCZ16240ADGVR Výrobca N/A
popis IC BUFFER INVERT 3.6V 48TVSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4269 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2.7 V ~ 3.6 V Balík dodávateľov zariadení 48-TVSOP
séria 74LVCZ obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 48-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Typ výstupu 3-State
Ostatné mená 296-15605-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet prvkov 4 Počet bitov na prvok 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ logiky Buffer, Inverting Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu - Detailný popis Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TVSOP
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 24mA, 24mA Číslo základnej časti 74LVCZ16240