SN74LVC2G14DCKR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVC2G14DCKR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC INVERTER SCHMITT 2CH SC70-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74LVC2G14DCKR
Číslo dielu SN74LVC2G14DCKR Výrobca N/A
popis IC INVERTER SCHMITT 2CH SC70-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 254633 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení SC-70-6
séria 74LVC obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Ostatné mená 296-13011-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet vstupov 2
Počet obvodov 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Max. Oneskorenie propagácie @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Typ logiky Inverter
Logická úroveň - nízka 0.3 V ~ 1.4 V Logická úroveň - vysoká 1.4 V ~ 3.7 V
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Schmitt Trigger
Detailný popis Inverter IC 2 Channel Schmitt Trigger SC-70-6 Aktuálny - pokojný (Max) 10µA
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 32mA, 32mA Číslo základnej časti 74LVC2G14