SN74LVC2G14DBVTG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVC2G14DBVTG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC INVERTER SCHMITT 2CH SOT23-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74LVC2G14DBVTG4
Číslo dielu SN74LVC2G14DBVTG4 Výrobca N/A
popis IC INVERTER SCHMITT 2CH SOT23-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 126781 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení SOT-23-6
séria 74LVC obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SOT-23-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet vstupov 2 Počet obvodov 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Max. Oneskorenie propagácie @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Typ logiky Inverter Logická úroveň - nízka 0.3 V ~ 1.4 V
Logická úroveň - vysoká 1.4 V ~ 3.7 V Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Schmitt Trigger Detailný popis Inverter IC 2 Channel Schmitt Trigger SOT-23-6
Aktuálny - pokojný (Max) 10µA Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 32mA, 32mA