SN74LVC1G32DRLRG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVC1G32DRLRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC GATE OR 1CH 2-INP SOT5
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74LVC1G32DRLRG4
Číslo dielu SN74LVC1G32DRLRG4 Výrobca N/A
popis IC GATE OR 1CH 2-INP SOT5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 492718 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení SOT-5
séria 74LVC obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SOT-553 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet vstupov 2 Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Max. Oneskorenie propagácie @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Typ logiky OR Gate Logická úroveň - nízka 0.7 V ~ 0.8 V
Logická úroveň - vysoká 1.7 V ~ 2 V Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - Detailný popis OR Gate IC 1 Channel SOT-5
Aktuálny - pokojný (Max) 10µA Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 32mA, 32mA