SN74LVC1G32DCKRE4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74LVC1G32DCKRE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74LVC1G32DCKRE4
Číslo dielu SN74LVC1G32DCKRE4 Výrobca N/A
popis IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 503745 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.65 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení SC-70-5
séria 74LVC obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Ostatné mená 296-35951-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet vstupov 2
Počet obvodov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Max. Oneskorenie propagácie @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Typ logiky OR Gate
Logická úroveň - nízka 0.7 V ~ 0.8 V Logická úroveň - vysoká 1.7 V ~ 2 V
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
Detailný popis OR Gate IC 1 Channel SC-70-5 Aktuálny - pokojný (Max) 10µA
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 32mA, 32mA Číslo základnej časti 74LVC1G32