SN74F521DWG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74F521DWG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1225 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74F521DWG4
Číslo dielu SN74F521DWG4 Výrobca N/A
popis IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 195747 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V typ Identity Comparator
séria 74F obal Tube
Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Výstupná funkcia A=B
Výkon Active Low Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Počet bitov 8 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Max. Oneskorenie propagácie @ V, Max CL 10ns @ 5V, 50pF
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Magnitude Comparator 8 Bit Active Low Output A=B 20-SOIC Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 1mA, 20mA