SN74F38NSRE4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74F38NSRE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74F38NSRE4
Číslo dielu SN74F38NSRE4 Výrobca N/A
popis IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 296238 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 14-SOP
séria 74F obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C
Počet vstupov 2 Počet obvodov 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Max. Oneskorenie propagácie @ V, Max CL 12.5ns @ 5V, 50pF Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Typ logiky NAND Gate Logická úroveň - nízka 0.8V
Logická úroveň - vysoká 2V Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Open Collector Detailný popis NAND Gate IC 4 Channel Open Collector 14-SOP
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky -, 64mA Číslo základnej časti 74F38