SN74F283NSRE4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74F283NSRE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FULL ADDER 4BIT BIN 16SO
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74F283NSRE4
Číslo dielu SN74F283NSRE4 Výrobca N/A
popis IC FULL ADDER 4BIT BIN 16SO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4553 pcs Dátový hárok
Napájacie napätie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 16-SO
séria 74F obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C