SN74F283DR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74F283DR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FULL ADDER 4BIT BIN 16-SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74F283DR
Číslo dielu SN74F283DR Výrobca N/A
popis IC FULL ADDER 4BIT BIN 16-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5433 pcs Dátový hárok
Napájacie napätie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 16-SOIC
séria 74F obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatné mená SN74F283DRE4
SN74F283DRE4-ND
SN74F283DRG4
SN74F283DRG4-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet bitov 4