SN74F240DWRG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74F240DWRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74F240DWRG4
Číslo dielu SN74F240DWRG4 Výrobca N/A
popis IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 186618 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-SOIC
séria 74F obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu 3-State
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA) Počet prvkov 2
Počet bitov na prvok 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Typ logiky Buffer, Inverting Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu - Detailný popis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 15mA, 64mA Číslo základnej časti 74F240