SN74F2373DWRG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74F2373DWRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20SOIC
listoch:
  • správa
Špecifikácie SN74F2373DWRG4
Číslo dielu SN74F2373DWRG4 Výrobca N/A
popis IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5735 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-SOIC
séria 74F obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu Tri-State
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky D-Type Transparent Latch
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Nezávislé okruhy 1
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 3mA, 12mA obvod 8:8