SN74ALS240ANSR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74ALS240ANSR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 5.5V 20SO
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74ALS240ANSR
Číslo dielu SN74ALS240ANSR Výrobca N/A
popis IC BUFFER INVERT 5.5V 20SO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 134355 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-SO
séria 74ALS obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Typ výstupu 3-State
Ostatné mená 296-28843-2
SN74ALS240ANSR-ND
SN74ALS240ANSRE4
SN74ALS240ANSRE4-ND
SN74ALS240ANSRG4
SN74ALS240ANSRG4-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Počet prvkov 2 Počet bitov na prvok 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Typ logiky Buffer, Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SO Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 15mA, 24mA