SN74ALS240ANG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN74ALS240ANG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
680 pcs
  • správa
Špecifikácie SN74ALS240ANG4
Číslo dielu SN74ALS240ANG4 Výrobca N/A
popis IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76018 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-PDIP
séria 74ALS obal Tube
Balík / puzdro 20-DIP (0.300", 7.62mm) Typ výstupu 3-State
Ostatné mená SN74ALS240ANE4
SN74ALS240ANE4-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Počet prvkov 2 Počet bitov na prvok 4
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ logiky Buffer, Inverting Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu - Detailný popis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky 15mA, 24mA Číslo základnej časti 74ALS240