SN64BCT757DWRE4
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN64BCT757DWRE4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN64BCT757DWRE4
Číslo dielu SN64BCT757DWRE4 Výrobca N/A
popis IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28529 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-SOIC
séria 64BCT obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu Open Collector
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet prvkov 2
Počet bitov na prvok 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Typ logiky Buffer, Non-Inverting Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Výstup Vysoký, Nízky -, 64mA Číslo základnej časti 64BCT757
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SN64BCT757DWR
SN64BCT757DWR
výrobcovia: N/A
popis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC