SN64BCT757DWR
Prehľad produktov
Číslo dielu: SN64BCT757DWR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SN64BCT757DWR
Číslo dielu SN64BCT757DWR Výrobca N/A
popis IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25176 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 4.5 V ~ 5.5 V Balík dodávateľov zariadení 20-SOIC
séria 64BCT obal Original-Reel®
Balík / puzdro 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu Open Collector
Ostatné mená 296-37410-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet prvkov 2 Počet bitov na prvok 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Typ logiky Buffer, Non-Inverting
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailný popis Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element Open Collector Output 20-SOIC Prúd - Výstup Vysoký, Nízky -, 64mA