REG104GA-2.5G4
Prehľad produktov
Číslo dielu: REG104GA-2.5G4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
156 pcs
  • správa
Špecifikácie REG104GA-2.5G4
Číslo dielu REG104GA-2.5G4 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19897 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.48V @ 1A Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 15V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-6 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A SOT-223-6 Prúd - Napájanie (Max) 1.8mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 0.7mA Prúd - výstup 1A