REG104GA-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: REG104GA-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
78 pcs
156 pcs
546 pcs
1014 pcs
  • správa
Špecifikácie REG104GA-2.5
Číslo dielu REG104GA-2.5 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26992 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.48V @ 1A Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 15V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-6 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená REG104GA25 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A SOT-223-6
Prúd - Napájanie (Max) 1.8mA Aktuálny - pokojný (Iq) 0.7mA
Prúd - výstup 1A Ovládacie funkcie Enable
Číslo základnej časti REG104-25
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
REG104GA-2.7
REG104GA-2.7
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 2.7V 1A SOT223-6
Skladom: 4437 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
REG104FA-A/500
REG104FA-A/500
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN POS ADJ 1A DDPAK
Skladom: 22488 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
REG104GA-2.5G4
REG104GA-2.5G4
popis: IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-6