PTH12040WAZT
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTH12040WAZT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie PTH12040WAZT
Číslo dielu PTH12040WAZT Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1959 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 0.8 ~ 5.5 V Napätie - vstup (min) 8V
Napätie - vstup (Max) 14V typ Non-Isolated PoL Module
Veľkosť / rozmer 2.04" L x 1.04" W x 0.37" H (51.8mm x 26.5mm x 9.4mm) séria PTH12040
obal Tray Balík / puzdro 20-SMD Module
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO efektívnosť 96%
Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 50A 8V - 14V Input Prúd - výstup (Max) 50A