PTH12040WAZ
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTH12040WAZ
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
  • správa
Špecifikácie PTH12040WAZ
Číslo dielu PTH12040WAZ Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1691 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 0.8 ~ 5.5 V Napätie - vstup (min) 8V
Napätie - vstup (Max) 14V typ Non-Isolated PoL Module
Veľkosť / rozmer 2.04" L x 1.04" W x 0.37" H (51.8mm x 26.5mm x 9.4mm) séria PTH12040
obal Tray Balík / puzdro 20-SMD Module
Ostatné mená 296-20985 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
efektívnosť 96% Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 50A 8V - 14V Input
Prúd - výstup (Max) 50A Číslo základnej časti PTH12040W