PTD08A020WAD
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTD08A020WAD
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 0.7-3.6V 20A
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
42 pcs
84 pcs
126 pcs
252 pcs
  • správa
Špecifikácie PTD08A020WAD
Číslo dielu PTD08A020WAD Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 0.7-3.6V 20A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4926 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 0.7 ~ 3.6 V Napätie - vstup (min) 4.75V
Napätie - vstup (Max) 14V typ Non-Isolated PoL Module
Veľkosť / rozmer 1.00" L x 0.75" W x 0.38" H (25.4mm x 19.1mm x 9.7mm) séria Powertrain™
obal Tray Balík / puzdro 12-DIP Module
Ostatné mená 296-23227 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Vlastnosti - efektívnosť 91%
Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.7 ~ 3.6 V 20A 4.75V - 14V Input Prúd - výstup (Max) 20A