PTD08A015WAD
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PTD08A015WAD
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 0.7-3.6V 15A
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
36 pcs
72 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • správa
Špecifikácie PTD08A015WAD
Číslo dielu PTD08A015WAD Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 0.7-3.6V 15A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7394 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 0.7 ~ 3.6 V Napätie - vstup (min) 4.75V
Napätie - vstup (Max) 14V typ Non-Isolated PoL Module
Veľkosť / rozmer 0.75" L x 0.62" W x 0.32" H (19.1mm x 15.7mm x 8.1mm) séria Powertrain™
obal Tray Balík / puzdro 12-DIP Module
Ostatné mená 296-25492 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
efektívnosť 96% Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.7 ~ 3.6 V 15A 4.75V - 14V Input
Prúd - výstup (Max) 15A Číslo základnej časti PTD08A015W