MUX36S16IRTVR
Prehľad produktov
Číslo dielu: MUX36S16IRTVR
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie MUX36S16IRTVR
Číslo dielu MUX36S16IRTVR Výrobca N/A
popis ANALOG MULTIPLEXERS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21054 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, Single (V +) 10 V ~ 36 V Napätie - Napájanie, Dual (V ±) ±5 V ~ 18 V
Čas prepínania (Ton, Toff) (Max) 136ns, 78ns Spínací obvod -
Balík dodávateľov zariadení 32-WQFN (5x5) séria -
Balík / puzdro 32-WFQFN Exposed Pad Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Rezistencia na stav (Max) 170 Ohm Počet obvodov 1
Obvod multiplexer / demultiplexer 16:1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis 1 Circuit IC Switch 16:1 170 Ohm 32-WQFN (5x5) Prúd - únik (IS (vyp)) (Max) 40pA
crosstalk -100dB @ 1MHz Injekcia nabíjania 0.31pC
Zhoda kanálov s kanálom (ΔRon) 6 Ohm (Typ) Kapacita kanálu (CS (vypnuté), CD (vypnuté)) 2.1pF, 11.1pF