MUX36S08IRUMR
Prehľad produktov
Číslo dielu: MUX36S08IRUMR
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie MUX36S08IRUMR
Číslo dielu MUX36S08IRUMR Výrobca N/A
popis ANALOG MULTIPLEXERS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31219 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, Single (V +) 10 V ~ 36 V Napätie - Napájanie, Dual (V ±) ±5 V ~ 18 V
Čas prepínania (Ton, Toff) (Max) 136ns, 75ns Spínací obvod -
Balík dodávateľov zariadení 16-WQFN (4x4) séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-WQFN Exposed Pad
Ostatné mená 296-49102-2
MUX36S08IRUMR-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Rezistencia na stav (Max) 170 Ohm Počet obvodov 1
Obvod multiplexer / demultiplexer 8:1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis 1 Circuit IC Switch 8:1 170 Ohm 16-WQFN (4x4) Prúd - únik (IS (vyp)) (Max) 40pA
crosstalk -96dB @ 1MHz Injekcia nabíjania 0.3pC
Zhoda kanálov s kanálom (ΔRon) 2.4 Ohm Kapacita kanálu (CS (vypnuté), CD (vypnuté)) 2.4pF, 7.5pF