LP5951MG-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5951MG-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC70-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP5951MG-3.3
Číslo dielu LP5951MG-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC70-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4295 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení SC-70-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP5951MG-3.3TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SC-70-5 Prúd - Napájanie (Max) 70µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 55µA Prúd - výstup 150mA