LP5951MG-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5951MG-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC70-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP5951MG-2.5
Číslo dielu LP5951MG-2.5 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC70-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4078 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení SC-70-5 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP5951MG-2.5TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SC-70-5 Prúd - Napájanie (Max) 70µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 55µA Prúd - výstup 150mA
Ovládacie funkcie Enable Číslo základnej časti LP5951
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LP5951MG-3.0
LP5951MG-3.0
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 3V 150MA SC70-5
Skladom: 4132 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LP5951MG-2.5/NOPB
LP5951MG-2.5/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC70-5