LP5912Q1.2DRVRQ1
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5912Q1.2DRVRQ1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.2V 500MA 6WSON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP5912Q1.2DRVRQ1
Číslo dielu LP5912Q1.2DRVRQ1 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.2V 500MA 6WSON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 122842 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.2V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6.5V
Balík dodávateľov zariadení 6-WSON (2x2) séria Automotive, AEC-Q100
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-WDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 40db (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-49823-2
LP5912Q1.2DRVRQ1-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 500mA 6-WSON (2x2)
Prúd - Napájanie (Max) 600µA Aktuálny - pokojný (Iq) 55µA
Prúd - výstup 500mA Ovládacie funkcie Enable, Power Good, Soft Start