LP5912Q1.1DRVTQ1
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP5912Q1.1DRVTQ1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.1V 500MA 6WSON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LP5912Q1.1DRVTQ1
Číslo dielu LP5912Q1.1DRVTQ1 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.1V 500MA 6WSON Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 94180 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.1V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6.5V
Balík dodávateľov zariadení 6-WSON (2x2) séria Automotive, AEC-Q100
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Original-Reel®
Balík / puzdro 6-WDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 40db (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-48154-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 500mA 6-WSON (2x2) Prúd - Napájanie (Max) 600µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 55µA Prúd - výstup 500mA