LP38512S-1.8EV
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP38512S-1.8EV
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVAL FOR LP38512S-1.8 VREG
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
  • správa
Špecifikácie LP38512S-1.8EV
Číslo dielu LP38512S-1.8EV Výrobca N/A
popis BOARD EVAL FOR LP38512S-1.8 VREG Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 5679 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 1.8V Napätie - vstup 2.25 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LP38512 Dodaný obsah Board(s)
séria - Typ regulátora Positive Fixed
Detailný popis LP38512 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board Prúd - výstup 1.5A