LP38511TS-1.8EV
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP38511TS-1.8EV
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVAL FOR LP38511TS-1.8
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LP38511TS-1.8EV
Číslo dielu LP38511TS-1.8EV Výrobca N/A
popis BOARD EVAL FOR LP38511TS-1.8 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 4244 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 1.8V Napätie - vstup 2.25 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LP38511 Dodaný obsah Board(s)
séria - Typ regulátora Positive Fixed
Ostatné mená 296-46050
LP38511TS-1.8EV-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Prúd - výstup 800mA Kanály na IC 1 - Single