LP2951ACMX-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2951ACMX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP2951ACMX-3.3
Číslo dielu LP2951ACMX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4823 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 100mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 30V
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Original-Reel®
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Typ výstupu Adjustable (Fixed) Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LP2951ACMX-3.3DKR
LP2951ACMX33
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.24 V ~ 29 V 100mA 8-SOIC Prúd - Napájanie (Max) 14mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA Prúd - výstup 100mA
Ovládacie funkcie Enable Číslo základnej časti LP2951
Súvisiace produkty
LP2951ACMX-3.3/NOPB
LP2951ACMX-3.3/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC