LP2951ACMMX-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2951ACMMX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LP2951ACMMX-3.3
Číslo dielu LP2951ACMMX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5152 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 100mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 30V
Balík dodávateľov zariadení 8-VSSOP séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Typ výstupu Adjustable (Fixed) Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.24 V ~ 29 V 100mA 8-VSSOP
Prúd - Napájanie (Max) 14mA Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA
Prúd - výstup 100mA Ovládacie funkcie Enable
Číslo základnej časti LP2951
Súvisiace produkty
LP2951ACMX-3.0/NOPB
LP2951ACMX-3.0/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
Skladom: 171056 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LP2951ACMMX
LP2951ACMMX
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP