LP2951-33DRGR
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2951-33DRGR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8SON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP2951-33DRGR
Číslo dielu LP2951-33DRGR Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 210460 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 100mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 30V
Balík dodávateľov zariadení 8-SON (3x3) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 8-WFDFN Exposed Pad PSRR -
Typ výstupu Adjustable (Fixed) Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-36937-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.235 V ~ 30 V 100mA 8-SON (3x3)
Prúd - Napájanie (Max) 14mA Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA
Prúd - výstup 100mA Ovládacie funkcie Enable