LP2951-30DRGR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LP2951-30DRGR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8SON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie LP2951-30DRGR
Číslo dielu LP2951-30DRGR Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 292707 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.6V @ 100mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 30V
Balík dodávateľov zariadení 8-SON (3x3) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-WFDFN Exposed Pad PSRR -
Typ výstupu Adjustable (Fixed) Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-36936-2
LP2951-30DRGR-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3V, 1.235 V ~ 30 V 100mA 8-SON (3x3)
Prúd - Napájanie (Max) 14mA Aktuálny - pokojný (Iq) 120µA
Prúd - výstup 100mA Ovládacie funkcie Enable
Číslo základnej časti LP2951-30
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LP2951-33QDRGRQ1
LP2951-33QDRGRQ1
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR POS ADJ 100MA 8SON
Skladom: 240039 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LP2951-03YM-TR
LP2951-03YM-TR
výrobcovia: Micrel / Microchip Technology
popis: IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
Skladom: 91691 pcs
Stiahnuť ▼: LP2951-03YM-TR.pdf
RFQ
LP2951-30DR
LP2951-30DR
výrobcovia: N/A