LMZM23601V5EVM
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMZM23601V5EVM
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu EVAL MODULE FOR LMZM23601
  • správa
Špecifikácie LMZM23601V5EVM
Číslo dielu LMZM23601V5EVM Výrobca N/A
popis EVAL MODULE FOR LMZM23601 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 2936 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 5V Napätie - vstup 4 V ~ 36 V
Použitá IC / Časť LMZM23601 Dodaný obsah Board(s)
séria - Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Ostatné mená 296-49395
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hlavný účel DC/DC, Step Down
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvencia - prepínanie 750kHz
Detailný popis LMZM23601 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Prúd - výstup 1A