LMZM23601V3SILT
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMZM23601V3SILT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LMZM23601V3SILT
Číslo dielu LMZM23601V3SILT Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 3.3V Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 23866 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 3.3V
Napätie - vstup (min) 4V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Non-Isolated PoL Module Balík dodávateľov zariadení 10-uSIP (3.8x3)
Veľkosť / rozmer 0.15" L x 0.12" W x 0.06" H (3.8mm x 3.0mm x 1.6mm) séria -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 10-LDFN Exposed Pad, Module
Ostatné mená 296-49461-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Vlastnosti SCP, UVLO efektívnosť 81%
Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 4V - 36V Input Prúd - výstup (Max) 1A