LMZ22005TZX/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMZ22005TZX/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 0.8-6V
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie LMZ22005TZX/NOPB
Číslo dielu LMZ22005TZX/NOPB Výrobca N/A
popis DC DC CONVERTER 0.8-6V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13944 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 0.8 ~ 6 V Napätie - vstup (min) 6V
Napätie - vstup (Max) 20V typ Non-Isolated PoL Module
Veľkosť / rozmer 0.40" L x 0.54" W x 0.18" H (10.2mm x 13.8mm x 4.6mm) séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-PMOD-7, Power Module
Ostatné mená 296-43603-2
LMZ22005TZX/NOPB-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti UVLO
efektívnosť 92% Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 5A 6V - 20V Input
Prúd - výstup (Max) 5A Číslo základnej časti LMZ22005