LMZ22005EVAL/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMZ22005EVAL/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVAL PWR MOD LMZ22005
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LMZ22005EVAL/NOPB
Číslo dielu LMZ22005EVAL/NOPB Výrobca N/A
popis BOARD EVAL PWR MOD LMZ22005 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 3692 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3.3V Napätie - vstup 6 V ~ 20 V
Použitá IC / Časť LMZ22005 Dodaný obsah Board(s)
séria SIMPLE SWITCHER® Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Ostatné mená LMZ22005EVALNOPB
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hlavný účel DC/DC, Step Down
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvencia - prepínanie 812kHz
Detailný popis LMZ22005 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Prúd - výstup 5A