LMS1587CT-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMS1587CT-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
225 pcs
  • správa
Špecifikácie LMS1587CT-3.3
Číslo dielu LMS1587CT-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 37152 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.3V @ 3A Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 13V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LMS1587CT-3.3
LMS1587CT33
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Through Hole
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A TO-220-3 Prúd - Napájanie (Max) 13mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 7mA Prúd - výstup 3A