LMS1587CT-1.5
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMS1587CT-1.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.5V 3A TO220-3
listoch:
  • správa
Špecifikácie LMS1587CT-1.5
Číslo dielu LMS1587CT-1.5 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.5V 3A TO220-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5529 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.3V @ 3A Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 13V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 PSRR 60 ~ 72 dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LMS1587CT-1.5 Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Through Hole
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 3A TO-220-3 Prúd - Napájanie (Max) 13mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 7mA Prúd - výstup 3A