LMR22007YYZFT
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMR22007YYZFT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BCK ADJ 0.75A SYNC 9DSBGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie LMR22007YYZFT
Číslo dielu LMR22007YYZFT Výrobca N/A
popis IC REG BCK ADJ 0.75A SYNC 9DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5637 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 0.9V Napätie - výstup (Max) 5.5V
Napätie - vstup (min) 2.7V Napätie - vstup (Max) 20V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 9-DSBGA séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 9-UFBGA, DSBGA
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-37096-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 2.09MHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 750mA 9-UFBGA, DSBGA Prúd - výstup 750mA