LMR22007YYZFR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMR22007YYZFR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BCK ADJ 0.75A SYNC 9DSBGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie LMR22007YYZFR
Číslo dielu LMR22007YYZFR Výrobca N/A
popis IC REG BCK ADJ 0.75A SYNC 9DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 85366 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 0.9V Napätie - výstup (Max) 5.5V
Napätie - vstup (min) 2.7V Napätie - vstup (Max) 20V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 9-DSBGA séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 9-UFBGA, DSBGA
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 2.09MHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 750mA 9-UFBGA, DSBGA
Prúd - výstup 750mA