LM4132CMF-2.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4132CMF-2.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
  • správa
Špecifikácie LM4132CMF-2.5
Číslo dielu LM4132CMF-2.5 Výrobca N/A
popis IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5973 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V Napätie - vstup 2.9 V ~ 5.5 V
tolerancia ±0.2% Teplotný koeficient 20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Typ referencie Series obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená LM4132CMF-2.5CT Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz - Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 240µVp-p
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Series Voltage Reference IC ±0.2% 20mA SOT-23-5
Prúd - dodávka 100µA Prúd - výstup 20mA