LM4132CMF-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4132CMF-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
  • správa
Špecifikácie LM4132CMF-1.8
Číslo dielu LM4132CMF-1.8 Výrobca N/A
popis IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4011 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V Napätie - vstup 2.2 V ~ 5.5 V
tolerancia ±0.2% Teplotný koeficient 20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Typ referencie Series obal Original-Reel®
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená LM4132CMF-1.8DKR
LM4132CMF18
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz - Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 170µVp-p
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Series Voltage Reference IC ±0.2% 20mA SOT-23-5
Prúd - dodávka 100µA Prúd - výstup 20mA